Kiepskie dni z księgą w tle

18 czerwca 2010

Ostatnio mam mało ciekawy okres. Moja praca stała się miejscem, którego nienawidzę i każdy dzień jest koszmarem. Niestety wpływa to na inne dni i nie mam zbytniej ochoty na to by wziąć się za jakąś pracę :( Czasem mam ochotę złożyć wymówienie, ale niestety zobowiązania trzymają mnie tam do końca roku. Ale od jesieni trzeba będzie szukać nowej pracy, bo w przyszłym roku nie mam zamiaru tam wracać.

W sobotę mój znajomy ma ślub. Z tej okazji udało mi się zebrać w sobie i zrobić mu drobny upominek. Księga wyszła chyba nienajgorzej, choć praca szła mi dość opornie.7 komentarzy:

 1. każdy z Nas ma gorsze i lepsze dni ...trzymam kciuki za te lepsze pozdrowionka...a księga wyszła super

  OdpowiedzUsuń
 2. cześć ksiega wyszła lepiej niz te którew sklepach stoja na połkach a tam po zatym to głowa do góry klapki na oczy zęby zaciskamy i do jesienie wytrzyamy :) :) :) życzę Tobie aby jak najszybciej minał ten okres Twojej udreki bo zasługujesz na spkoj i Poszanowanie w pracy !! Serdecznie pozdrawiam Kriss

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna :)
  A co do pracy, to co nas nie zabije to nas wzmocni ;) pozytywnych myśli życzę i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna księga Ci wyszła i obdarowanych na pewno ucieszy. A co do pracy, trzymam kciuki, abyś znalazł taką która da Ci satysfakcję i w której się spełnisz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. praca,ja mojej tez niecierpie, ale sie ciesze ze ja mam, i zawsze sobie mowie, pracuj, nie narzekaj bo za co kupisz przydasie?
  Ksiega sliczna!

  OdpowiedzUsuń

Zaglądają do mnie

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS