W błękitach...

14 czerwca 2011

Wczoraj powstała kartka na wyzwanie blogu Hopmartu. Główne wytyczne to kolory - ecru, błękitny, szary lub srebrny i biały. Przejrzałem papiery, wybrałem i zrobiłem. :)

Dodatkowo pochwalę się, że po raz pierwszy kolorowałem stempel za pomocą pisaków i pędzelka . Myślę, że jak na pierwsze takie malowanie wyszło nie najgorzej ;)Jednak żeby sobie ułatwić zadanie, prace nad kartką oparłem o mapkę z Mojo Monday.

Chyba wyszedł mi niezły miks wyzwaniowy ;)

6 komentarzy:

 1. Karteczka ładna ale nie możemy jej zaliczyć do wyzwania, gdyż przekroczyłeś zasady. Należy użyć kolorów z palety a dopuszczalne jest użycie piątego dowolnego koloru w ilości nie przekraczającej 10% pracy. Użyłeś kilka dodatkowych kolorów z poza palety. Muszę być "bezwzględna" ;) Proszę wykonaj jeszcze jedną pracę, jest jeszcze czas. Będzie nam bardzo miło.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak - mój błąd :) Nie myślałem, że sam stempelek będzie stanowił kłopot :) Ale ok - pomyślę nad czymś innym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super. Dzięki za wyrozumiałość. Twoją pracę usunęłam i czekamy na kolejną. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. pytanie z innej beczki ..czy robiłeś dziurki w kartce narzędziem sew easy ...chyba tak to się pisze ...jak je oceniasz?
  Karteczka bardzo ładna pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie tym narzędziem. Co do oceny to na pewno przyspiesza pracę, jednak trzeba trochę wprawy by równo dziurki wyszły :) Narzędzie ma mały minusik - wyrostki do dziurek są plastikowe i boję się naciskać za mocno na grubszym papierze. Poza tym polecam, no i czekam na inne końcówki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna kartka, profesjonalnie pokolorowana, Brawo !!!

  OdpowiedzUsuń

Zaglądają do mnie

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS