Wakacyjne pudełko

17 lipca 2012

Po przerwie urlopowej i tuż przed wyjściem do pracy chcę się pochwalić pudełkiem zrobionym w tematyce wakacyjnej. Inspiracja kolorem morza i piasku. Jest to pudełko zrobione z rolki po taśmie klejącej. Zgłaszam je na wakacyjne wyzwanie w Magicznej Kartce.
9 komentarzy:

 1. Ale urocze, w sam raz na prezenty, lub przechowywanie czegoś niewielkiego:)

  OdpowiedzUsuń
 2. w sam raz na biżuterię :D do tego używam :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawidzie wspaniałe to pudełko

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajrzałam do Ciebie przez przypadek, zachwyciłam się twórczością, różnorodnością i perfekcją wykonania , więc na pewno tu będę , jeśli pozwolisz, dość często zaglądać.
  Pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. z rolki?? bardzo pomysłowo!

  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, z rolki. Ale zastrzegam, że pomysł mój nie jest. Widziałem kursik na takie pudełko na którymś z polskich blogów.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja chce zrobić z dziećmi takie pudełko na dzień mamy. Rolki uzbierane tylko proszę o rade i pomoc " Jak najłatwiej zrobić przykrywkę?" Dzieci 5 i 6 letnie więc musi być to coś prostego.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to były dwa koła o średnicy o milimetr większy od oklejonej rolki i pasek papieru z wyciętymi ząbkami wzdłuż dłuższego boku. Ząbki zaginam i przyklejam do jednego z kół. Drugie przyklejam tak by ukryć te naklejone ząbki. Mam nadzieję, że jasno to wyjaśniłem :)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Myślę że dam rade to zrobić z dzieciakami. Pozdrawiam. Małgorzata

   Usuń

Zaglądają do mnie

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS