Dla faceta

21 czerwca 2019

Cześć,

daaawno mnie nie było, że aż wstyd. Mam trochę zaległości, ale niestety zazwyczaj maj i czerwiec mam nieco zabiegane w pracy i wówczas brakuje czasu na pisanie. Nadzieja jest, że teraz będzie tylko lepiej :)

Dziś kartka, którą zrobiłem jako inspirację dla Snip Artu z ich cudownymi tekturkami. Kartka, jest kartką urodzinową dla mężczyzny, więc wybrałem brązy i czernie z jednej z kolekcji Mintay Papers. Efekt oceńcie sami. ;)


2 komentarze:

  1. Od lat oglądam kartki robione przez kobiety dla panów. Gołe babki, narzędzia i trybiki to 3 główne skojarzenia. Zawsze zastanawiało mnie jak sami zainteresowani na to patrzą i czy kartka to jest to, co mężczyzna chciałby otrzymać. A jeśli album, to jak powinien wyglądać, żeby chciał go i oglądać i uzupełniać. I wciąż nie mam pojęcia :) Najczęściej całość wygląda tak jak przebrani Europejczycy próbujący tańczyć japońskie tańce. Dla nas może i podobne, ale pewnie to co myślą Japończycy na ten temat, nie nadaje się do druku ;)
    Więc ciekawym dla mnie doświadczeniem będzie obejrzeć Twojego bloga, tym bardziej, że kartka bardzo mi się podoba, więc szykuje się na ucztę dla oczu :D
    Widziałam Twoją pracę na PaperArtsy i tak tu trafiłam.

    OdpowiedzUsuń

Zaglądają do mnie

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS