O mnie...

 Witam na moim blogu, gdzie chcę pokazywać wszystko to, co jest moją pasją.
 Mam na imię Dawid. Pochodzę z Płońska,  małej wioski w województwie zachodniopomorskim.
Dawno temu nauczyłem się robić na szydełku i wyszywać. Przez długi czas były to jedyne dziedziny rękodzieła, w których tworzyłem. Gdy podłączono mnie do  świata wirtualnego odkryłem fora dyskusyjne. Na jednym z nich zaraziłem się techniką pergaminową. Potem świat papieru wciągał coraz bardziej i tak doszło do tego, że tworzę kartki i inne papierowe prace. Oczywiście nie zatrzymałem się tylko na tym, ponieważ gdy tylko mam okazję poznaję nowe techniki w zakresie rękodzieła. Do tej pory udało mi się poznać nieco decoupage'u, frywolitki, filcowania oraz wyrobu biżuterii. Z czasem mam nadzieję, że ta lista się powiększy. :)
Wszystkie prezentowane na blogu prace, a także zdjęcia są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej, będzie to zaznaczone) i są moją własnością. Nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Jeżeli spodobał Cię któryś wzór wystarczy poprosić i jeśli nie będzie żadnych przeszkód chętnie się nim podzielę ;) 


Jeśli spodobała Ci się któraś z prac wykonanych przeze mnie lub chcesz bym coś dla Ciebie wykonał wystarczy do mnie napisać.


Kontakt: imaginartis@wp.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zaglądają do mnie

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS